O Firmie

Poznaj bliżej naszą firmę

KoraGil — Sklep z drewnem

KoraGil sklep z drewnem Kasinka Mała - tradycja i nowoczesność

Firma KORA GIL została założona w 1994 r. i jest kontynuacją kilkudziesięcioletnich tradycji rodzinnych, związanych z obróbką drewna.

Na rynku lokalnym zajmujemy się budową domów, architektury ogrodowej, wykańczaniem wnętrz w drewnie oraz produkcją elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych z drewna.

W 2011 w Kasince Małej otwarty został sklep firmowy, w którym można zaopatrzyć się w materiały produkowane w naszej firmie. W bogatej ofercie, którą staramy się regularnie rozszerzać, znaleźć można między innymi:

  • szeroki wybór desek obiciowych, podbiciowych, podłogowych oraz tarasowych,
  • suszone i strugane kantówki oraz belki konstrukcyjne,
  • listwy wykończeniowe,
  • bogatą ofertę architektury ogrodowej.

W sklepie firmowym oprócz produktów własnych oferujemy profesjonalne narzędzia i artykuły niezbędne do pracy z drewnem oraz innymi materiałami. Aby zapewnić jak najwyższą jakość oraz różnorodność oferowanych produktów, prowadzimy współpracę zarówno z wiodącymi firmami krajowymi, a także lokalnymi przedsiębiorcami.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w Kasince Małej. Napisz lub zadzwoń do nas. Chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy wszelkich informacji.

ZAPRASZAMY
Zespół KORA GIL